לה פסטוראל

סדנאות הפכו בשנים האחרונות לאחד מטרנדי הנופש האהובים ביותר על התייר הישראלי, המבקש ערך מוסף יחד עם שלווה, כיף וחופשה מפנקת באווירה אינטימית, הרחק מהערים הסואנות." לה פסטוראל" באה לענות על משאלותיכם עם סדנאות פרטיות ויוקרתית, אשר משלימות את חווית הנופש, לצד טיולים וביקורים באתרים היסטוריים מרהיבים ושאר אטרקציות מיוחדות.

חופשות בוטיק חלומיות

צאו לחופשת בוטיק חלומית, חוויה ייחודית וקולינארית באזור Berry (ברי) בצרפת. ביקור באתרים מיוחדים ופחות מוכרים וסיורים בנופים מדהימים ופינות שקטות יפהפיות. חשיפת המסתורין בטירה גותית, סיור במנזר הציסטרציאני, ביקור במוזיאונים וקתדראלות בסגנונות ארכיטקטורה שונים, הצצה לכפרים פסטורליים מהממים וטיולים בלב חורשות מעוצבות על ידי הטבע. שהות בעיירה השקטה הציורית סנט אמאן במלון בוטיק קטן Amphore Du Berry. בעלת המקום, סילביה, תפנק אותכם באופן אישי באירוח אלגנטי כפרי מפואר. במלון בריכה מקורה ומחוממת וריהוט אקסלוסיבי אותנטי עתיק.

סדנאת בישול מקורית וייחודיות

לאורך כל החופשה תלמדו את רזי המטבח הצרפתי בסדנאות בישול אותנטיות בהן תלמדו את הבישול הייחודי המסורתי של המקום תשפרו את כישוריכם ותרכשו מיומנויות חדשות. שפים המקומיים בכבודם ובעצמם מגיעים אלינו, ללמד את הקבוצה באופן אישי.

סדנת בישול

בין שאר האטראקציות, לה פסטוראל מארגנת סדנאות בישול בכפרים הצרפתים, עם אירוח קסום וסיורים מיוחדים

מילה אישית - סולנג'

נולדתי וגדלתי בצרפת, עליתי לארץ והקמתי כאן את ביתי ולאחר מכן חזרתי לצרפת. שם עסקתי בתחום התרבות, האירועים והתיירות. החופשה הזו היא עבורי הגשמת חלום- חיבור בין החברים הישראליים, הבישול ונופי ילדותי בצרפת. סוף סוף אשתף את אחיי הישראליים במקומות המיוחדים בצרפת. הקבוצה תהיה קטנה ואינטימית עד 15 איש. המטרה היא לתת ייחס אישי, דאגה לכל דבר והווי קבוצתי ומגובש. אני אלווה את הקבוצה עוד ממפגש ההכרות בישראל כל העת עד החזרה הביתה.