אודות La Pastorale

 

La Pastorale מזמינה אותך למסע אותנטי אשר בלב של צרפת וייתן לך טעימה מן התרבות הצרפתית. החופשות שלנו  משלבות בין אירוח בוטיק לבין סדנאות שונות ומגוונות לבחירתך, חוויות אשר יאפשרו לך להתמסר באמת לתרבות הצרפתית כפי שהיא, על רקע נופים פסטורליים ומרהיבים, מוסיקה צרפתית משגעת וקולינריה מקומית איכותית.

חופשה ייחודית בצרפת

החופשות של La Pastorale מאפשרות לך להכיר באמת את צרפת, לקחת חלק בהוויה המקומית, לראות נופים מיוחדים וללמוד על חייהם של האנשים באזור. טיול זה הנו ייחודי ומרתק ואין ספק כי ישאיר בפיך טעם של עוד.

מגוון סדנאות מרתקות בעת החופשה

כדי להעצים את החוויה, La Pastorale עובדת בשיתוף עם עמותה מקומית שמקדמת את התיירות בצרפת ומאחדת את בעלי המלאכה והמקצועות הנדירים, כך במהלך החופשה תוכל לפגוש בעליי מלאכה מקומיים שישמחו לחלוק עמך את הידע שלהם.

רק ילידי צרפת יוכלו להכיר לכם את צרפת באמת

חברת La Pastorale מנוהלת על ידי סולנג' ארז, ילידת צרפת, המכירה היטב את אזוריו השונים ומובילה את הקבוצות לאזורים פחות מתויירים, אליהם בדרך כלל לא מגיעים בכל טיול רגיל. כמו כן, כדי להכיר את התרבות הצרפתית כמו שצריך, אנו נפגוש במהלך החופשה אנשים שיארחו אותך ואת הקבוצה שלך בבתי אירוח באווירה ביתית, תוכל ללמוד את אורח חייהם, להכיר אותם מקרוב ולחוות את צרפת דרך העיניים שלהם.

אם מעניין אותך לחוות את צרפת האותנטית – שלא כמו במקרה של מרבית התיירים – ואם ברצונך להכיר את התרבות הצרפתית מבפנים ולא רק כצופה מבחוץ, החופשות של La Pastorale הן בדיוק בשבילך. לפרטים נוספים אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר ולעשות את הצעד הראשון אל עבר החופשה האמתית הבאה!